Unified Date (1.0.3) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Node types
fi: Sisältötyypit

en: About
fi: Tietoja

en: Numeric
fi: Numeerinen

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: And max
fi: Ja max

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Exposed
fi: Näytetään käyttäjille

en: Bulk update
fi: Massapäivitys

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fi: %type: @message funktiossa %function (rivi %line tiedostossa %file).
