Unified Date (1.0.5) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Node types
et: Sisutüübid

en: Max
et: Maksimaalne

en: About
et: Programmist

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Min
et: Minimaalne

en: Exposed
et: Nähtavaks muudetud

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
et: %type: @message funktsioonis %function (rida %line / %file).
