Unified Date (1.0.3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: About
lt: Apie

en: Numeric
lt: Skaitmeninis

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Placeholder
lt: Vietaženklis
