Unified Date (1.0.3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Max
lv: Maks.

en: About
lv: Par

en: Numeric
lv: Ciparisks

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: And max
lv: Un maks.

en: Exposed
lv: Eksponēts
