Unified Date (1.0.3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Node types
th: ประเภทโหนด

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -
