UniOne (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Subject
bn: বিষয়

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন
