UniOne (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Subject
et: Teema

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Mail
et: E-post

en: Created
et: Loodud

en: From
et: Kellelt
