UniOne (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Subject
eu: Gaia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: ID
eu: IDa

en: Mail
eu: Posta

en: Created
eu: Sortua

en: From
eu: Nondik

en: dashboard
eu: Aginte-panela
