UniOne (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Subject
he: נושא

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Mail
he: מייל

en: Created
he: נוצר

en: From
he: מאת
