UniOne (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: From
km: ពី
