UniOne (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Subject
lv: Temats

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Mail
lv: Pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: From
lv: No

en: dashboard
lv: darbgalds
