UniOne (1.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Subject
os: Темæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
