UniOne (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Subject
ur: موضوع

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Mail
ur: مراسلہ
