UniOne (1.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Subject
af: Onderwerp

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Mail
af: E-pos

en: Created
af: Geskep

en: From
af: Van
