UniOne (1.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Mail
am: ደብዳቤ
