UniOne (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: From
ar: من

en: Templates
ar: القوالب
