UniOne (1.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Subject
fr: Objet

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: View
fr: Voir

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Mail
fr: Courriel

en: Created
fr: Créé

en: From
fr: A partir de

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Debug Mode
fr: Mode débogage

en: Engine
fr: Moteur

en: Templates
fr: Modèles

en: Tracking
fr: Suivi

en: Enable Debug Mode
fr: Activer le Mode de Débogage

en: dashboard
fr: tableau de bord
