UniOne (1.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Subject
id: Judul

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Mail
id: Email

en: Created
id: Dibuat

en: From
id: Dari

en: Debug Mode
id: Mode Debug

en: Engine
id: Mesin

en: Templates
id: Templat

en: dashboard
id: dasbor
