UniOne (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: From
ku: له‌لایەن

en: dashboard
ku: دەشبۆرد
