UniOne (1.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Mail
mn: Шуудан

en: Created
mn: Үүссэн
