UniOne (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Subject
sl: Zadeva

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: From
sl: Od
