UniOne (1.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Subject
te: విషయం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Mail
te: మెయిల్

en: Created
te: సృష్టితం

en: From
te: నుండి
