UniOne (1.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: From
th: จาก
