UniOne (1.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Subject
tr: Konu

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Mail
tr: Posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: From
tr: Kimden

en: Templates
tr: Şablonlar

en: dashboard
tr: pano

en: Endpoint
tr: Uç nokta
