UniOne (1.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Subject
bg: Тема

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Created
bg: Създадено

en: From
bg: От
