UniOne (1.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Subject
da: Emne

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Mail
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: From
da: Fra

en: API Key
da: API-nøgle

en: Engine
da: Maskine

en: Templates
da: Skabeloner
