UniOne (1.0.0-rc1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Subject
de: Betreff

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Settings
de: Einstellungen

en: View
de: Ansicht

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Mail
de: E-Mail

en: Created
de: Erstellt

en: From
de: Von

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Debug Mode
de: Debug-Modus

en: Engine
de: Speichersubsystem

en: Templates
de: Vorlagen

en: Tracking
de: Nachverfolgung

en: dashboard
de: Dashboard

en: Endpoint
de: Endpunkt
