UniOne (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Subject
el: Θέμα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: From
el: Από
