UniOne (1.0.0-rc1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Subject
es: Asunto

en: Yes
es: Sí

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: View
es: Ver

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Mail
es: Correo

en: Created
es: Creado

en: From
es: Desde

en: API Key
es: Clave API

en: Debug Mode
es: Modo debug

en: Engine
es: Motor

en: Templates
es: Plantillas

en: dashboard
es: panel de control
