UniOne (1.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Subject
fi: Aihe

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Created
fi: Luotu

en: From
fi: Lähettäjä

en: Templates
fi: Mallinteet

en: dashboard
fi: työpöytä
