UniOne (1.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Subject
gu: વિષય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Mail
gu: મેઇલ
