UniOne (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Subject
hu: Tárgy

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: Mail
hu: Levél

en: Created
hu: Létrehozva

en: From
hu: Honnan

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Templates
hu: Sablonok

en: Endpoint
hu: Végpont
