UniOne (1.0.0-rc1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: From
kk: Кімнен
