UniOne (1.0.0-rc1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Templates
kn: ಮಾದರಿಗಳು
