UniOne (1.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Subject
ne: विषय

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Mail
ne: पत्र

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको
