UniOne (1.0.0-rc1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Subject
nn: Emne

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Created
nn: Laga

en: From
nn: Frå
