UniOne (1.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Subject
pl: Tytuł

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Mail
pl: Poczta

en: Created
pl: Utworzono

en: From
pl: Od

en: API Key
pl: Klucz API

en: Engine
pl: Silnik

en: Templates
pl: Szablony

en: dashboard
pl: kokpit
