UniOne (1.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Subject
fa: موضوع

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: ID
fa: هویت

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: From
fa: از
