UniOne (1.0.0-rc1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Mail
se: E-boasta

en: Created
se: Almmuhuvvon
