UniOne (1.0.0-rc1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Subject
sq: Subjekti

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: From
sq: Nga
