UniOne (1.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: பார்

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: From
ta: அனுப்புநர்
