UniOne (1.0.0-rc2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Subject
lt: Tema

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Mail
lt: Paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: From
lt: Nuo

en: API Key
lt: API raktas

en: Templates
lt: Šablonai

en: Tracking
lt: Sekimas
