UniOne (1.0.0-rc2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Subject
be: Тэма

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Mail
be: Пошта

en: Created
be: Створана

en: From
be: Ад

en: API Key
be: Ключ API
