UniOne (1.0.0-rc2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Mail
br: Postel
