UniOne (1.0.0-rc2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Subject
bs: Naslov

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran
