UniOne (1.0.0-rc2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Subject
ca: Assumpte

en: Yes
ca: Sí

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Mail
ca: Correu

en: Created
ca: Creat

en: From
ca: De

en: Templates
ca: Plantilles
