UniOne (1.0.0-rc2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Subject
cy: Testun

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: From
cy: Gan
