UniOne (1.0.0-rc2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Subject
eo: Temo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Created
eo: Kreita

en: From
eo: De
