UniOne (1.0.0-rc2) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Subject
fil: Paksa

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: From
fil: Mula kay
