UniOne (1.0.0-rc2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Subject
gl: Asunto

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Mail
gl: Correo-e

en: Created
gl: Creado

en: From
gl: De
